A- A A+

W dniu 10 lipca 2018r. o godzinie 18:30 w świetlicy Unipressu odbędzie się Zebranie Wiejskiego Sołectwa Lasek.

Zapraszamy do zapoznania się z zarządzeniem.

Zarządzenie Nr 95/2018 w sprawie zwołania Zebrania Wiejskiego Sołectwa Lasek w sprawie odwołania i wyboru Członków Rady Sołeckiej Sołectwa Lasek.

Puchar Mazowsza w RMnO 2018W dniu 17.06.2018 odbędzie się na terenie Sołectwa Lasek rowerowy maraton na orientację. Baza imprezy wiata przy placu zabaw.

Puchar Mazowsza w Rowerowych Maratonach na Orientację to cykl 6 imprez długodystansowych. Za każde zawody uczestnicy otrzymują do klasyfikacji generalnej odpowiednią liczbę punktów zależną od zajętego na zawodach miejsca. Startować można na jednej z trzech tras: czerwonej (dystans 100-150 km), niebieskiej (dystans ok. 50 km) oraz zielonej (dystans 10-25 km). Liczba zdobytych punktów zależy od trasy oraz zajętego na tej trasie miejsca. Do klasyfikacji końcowej zaliczane są maksymalnie cztery najlepsze wyniki z 6 rozgrywanych w sezonie imprez. Pełny regulamin cyklu jest dostępny tutaj.

Szczegóły oraz zapisy na stronie: https://www.orienteering.waw.pl/pl/node/4335

Mieszkańcy Sołectwa Lasek startują w maratonie za darmo.

 

W dniu 07.05.2018 o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Instytutu Wysokich Ciśnień PAN, odbędzie się spotkanie informacyjno-konsultacyjne przedstawicieli Polskich Sieci Energetycznych z mieszkańcami Lasku w sprawie modernizacji linii elektroenergetycznej 400 kV.

Więcej informacji: www.liniakozienice-milosna.pl

 

Wójt Gminy Celestynów uprzejmie informuje, iż zgodnie z art. 3 ust. 3 pkt. 1 i 2 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. 2017 r. poz. 1289) gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne oraz ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą do właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Celestynów o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczenie w formie papierowej do Urzędu Gminy w Celestynowie, do sołtysa z danej miejscowości lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 31 maja 2018 r.

Sołtys wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają na zebranie mieszkańców Lasku w dniu 27.01.2018r /sobota / o godz.18.00 w UNIPRESIE

Program spotkania:

  • Spotkanie z Wójtem Gminy p.W.Kwiatkowskim.
  • Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazw ulicom w Sołectwie.
  • Omówienie wykorzystania środków Sołeckich w roku 2017.
  • Zamierzenia inwestycyjne na 2018r.
  • Sprawy różne.
Święta BN_1
Zdrowych, Radosnych i Pogodnych Świąt  Bożego Narodzenia
oraz wielu szczęśliwych chwil,
sukcesów i wszelkiej pomyślności
w nadchodzącym Nowym Roku
Życzy:

Sołtys i Rada Sołecka Lasku

 

Polecamy

Celestynka

 

Zostań Wolontariuszem !!!

 

Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie

Instytut Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk

Reklama

Zapraszamy do umieszczania reklam na stronie Lasku.

Dla osób zameldowanych w Lasku i prowadzących działalność gospodarczą reklama za darmo.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem lasek@celestynow.net

Fundusze zebrane w ten sposób pokryją koszty utrzymania domeny oraz serwera www.

Our website is protected by DMC Firewall!